Кравець придбав п'ять котушок білий ниток і три котушки чорних за однаковою ціною. Скільки заплатив

кравець окремо за білі і чорні нитки, якщо за білі він заплатив на 40 грн більше, ніж за чорні ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ревюк Оксана.

Ответ:

За білі нитки заплатив 100 грн.

За чорні нитки заплатив 60 грн.

Пошаговое объяснение:

Скільки заплатив кравець окремо за білі і чорні нитки, якщо за білі він заплатив на 40 грн більше, ніж за чорні ?

Придбав 5 котушок білих ниток і 3 котушки чорних.

Ціна однієї котушки - однакова, що білих , що чорних.

За білі заплатив на 40 грн. більше.

Нехай котушка ниток коштує х грн. Тоді за білі він заплатив 5х грн., а за чорні 3х грн. Різниця між вартістю складає 40 грн.

Складемо рівняння :

5х - 3х = 40

2х = 40

х = 40 : 2

х = 20 грн. вартість однієї котушки ниток.

За білі нитки заплатив :

5 * 20 = 100 грн.

За чорні нитки заплатив :

3 * 20 = 60 грн.

Отвечает Стромов Алексей.
Ответ:
100 за белые и 60 за чёрные
Пошаговое объяснение: