Запишіть у вигляді суми та обчисліть найзручнішим способом: а) 37 - 49 - 70 - 13; б) -19 - (-69) -

73 - 12 - (-48); в) 12.9 - (-8,7) - 6,7; г) 12.9 - (0,73) - (-6.9).​

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) 37 - 49 - 70 - 13 = 37 + (-49)+ (-70) + (-13) = -95

б) -19 - (-69) - 73 - 12 - (-48) = -19 + 69 + ( -73) + ( -12) + 48= 13

в) 12.9 - (-8,7) - 6,7 = 12,9 + 8,7 + ( - 6,7) = 14,9

г) 12.9 - (0,73) - (-6.9). = 12,9 + (-0,73) + 6,9 = 19,07