Вкладник поклав до банку 10000 грн під 10 відсотків річних. Скільки грошей буде на його рахунку

через три роки? *

Ответы на вопрос

Отвечает Кужугет Айгелина.

Ответ:

13 310 грн

Пошаговое объяснение:

1р) 10000*0,1 + 10000 = 1000 + 10000 = 11000 грн

2р)11000*0,1 + 11000 = 1 100 + 11 000 = 12100 грн

3р)12100*0,1 + 12100 = 1 210 + 12 100 = 13 310 грн