Бізнесмен Стецька поклав до банку певну сумму грошей під 20% річних і через два роки отримав 1100

грн відсоткових грошей.Яку сумму поклав на рахунок Стецько ,якщо нарахування відсотків відбувається 1 раз наприкінці року ,причому кожного разу відсотки беруться від поточної суми на рахунку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мифтяев Аскар.
Пусть х - первоначальный вклад ⇒ ( 1,2)² *х= 1,44*х = 1100 ⇒ х= 1100/1,44 =763,(8)≈763,9 грн