Знайдіть суму всіх натуральних чисел більших за 30 але менше за 130 що кратні 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабина Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяa₁=56      an=176      

n=(180-50)÷8=16,26    ⇒

n=16

S₁₆=(56+176)*16/2=232*8=1856

Ответ: S=1856.снение: