мотоцикліст 2 год їхаво шосе зі швидкістю 33, 6 км/год а потім 4 км год зі швидкістю 21, 8 км /год

польовою дорогою. яку відстань проїхав мотоциклист? відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Решетникова Юлия.

Ответ:

вроде так

Пошаговое объяснение:

1)2×33,6=67,2(км)перша відстань

2)4+67,2=71,2(км)всього він проїхав

Отвечает Волков Сергей.
Гг Тима раков я ливаю2кмв час