Знайти периметр прямокутника ,якщо довжина його становить 16см,а ширина -у двічі менша.


Ответы на вопрос

Отвечает Хилькевич Альбина.

Пошаговое объяснение:

довжина - 16 см

ширина - ?, у двічі менша за ширину

1) 16:2=8(см)-ширина прямокутника

2) P=(a+b)×2=(16+8)×2=48(см)

Відповідь: P=48 см