Купили 5 КГ мандаринів і 3 кг апельсинів за одна- ковою ціною. За покупку заплатили 280 грн. Яка

вартість мандаринів? Яка вартість апельсинів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Рожкова Настя.

Ответ:

1) 280:(5+3)=35 (грн) стоит 1 кг апельсинов или мандаринов.

2) 35*3=105 (грн) стоит 3 кг апельсинов.

3) 35*5=175 (грн) стоит 5 кг мандаринов.

Ответ: 105 грн и 175 грн.

Пошаговое объяснение: