Заменить дії віднімання на додавання та обчисліть 7 ,3-(-1,6)-2,1+(-3,6)


Ответы на вопрос

Отвечает Колмогорцев Никита.

Пошаговое объяснение:

7,3-(-1,6)-2,1+(-3,6)= 7,3+1,6-2,1-3,6 = 3,2