Машина проїхала 152,6 кс за 2,8 години яку відстань подолає машина за 3,2години з тією самою

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Белгородский Никита.

Ответ:

174,4 км.

Пошаговое объяснение:

1) 152,6 : 2,8 = 54,5 км/год - швидкість авто,

2) 54,5 * 3,2 = 174,4 км

відповідь: автомобіль проїде 174,4 км

Отвечает Меражи Кирилл.

Ответ:

Відповідь: 174,4

Пошаговое объяснение:

Рішення:

1)152,6:2,8=54,5(км/год)

2)54,5*3,2=174,4(км) - за 3,2 години.