Машина проїхала 213,75 км за 2,5 години. Скільки кілометрів проїде вона за 4 години з тією самою

швидкістю?

Ответы на вопрос

Отвечает Баранников Артём.

Відповідь:

213,75 : 2,5 * 4 = 342(км) -проїде вона за 4 години

Покрокове пояснення:

Отвечает Фокин Егор.

Ответ:

1) 213,75 ÷ 2,5 × 4 = 342 (км) проїде вона за 4 години .

Пошаговое объяснение:

Відповідь : 342 км проїде вона за 4 години з тією самою швидкістю.