Знайдіть значення виразу 2 3/4 - (-1 1/2) + (-3 5/6).


Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Рамиль.

Пошаговое объяснение:

Минус на минус - плюс.

Минус на плюс - минус

2 \frac{3}{4 }  + 1 \frac{1}{2}  =  \frac{11}{4}  +  \frac{3}{2}  =  \frac{11 + 6}{4}  =  \frac{17}{4}  - 3 \frac{5}{6} =  \frac{17}{4}   -  \frac{23}{6}  =  \frac{51 - 46}{12}  =  \frac{5}{12}