Обчисліть 1.7/12:(-14/15)2.-8:3 5/94.-3 3/7:(-1 1/14Відповідь має бути довга срочно!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Балташев Елназар.

Ответ:

1.  -5/8

2.  -2 1/4

4.  3 1/5

Пошаговое объяснение:

1. 7/12:(-14/15) = 7/12 * (-15/14) = -5/8

2. -8 : 3 5/9 = -8 : 32/9 = -8 * 9/32 = -9/4 = -2 1/4

4. -3 3/7:(-1 1/14) = -24/7 : (-15/14) = -24/7 * (-14/15) = 16/5 = 3 1/5