СРОЧНО!!!!!! 4.Спростіть вираз та обчисліть його значення : 0,5(1,6x-6,4y)-2,4(1,5x+y),якщо

х=3;y=-4,5. 5.Знайдіть значення виразу : 5(6x-3y)-5(2x-y) , якщо 2x-y=3,1.

Ответы на вопрос

Отвечает Ориняк Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) ...= -2,8(x+2y) = 16,8

2)...= 10(2x-y) = 31