Функцію задано формулою y=5x - 2 знайдіть значення функції якщо значення аргументу дорівнює 3


Ответы на вопрос

Отвечает Гриднева Дарья.

Ответ:

y - функция ; х - аргумент. подставляем.

у=5*3-2=15-2=13 это ответ