у трикутнику ABC відомо, що AB=17см, BC =9 см, кут C тупий, висота AD дорівнює 8 см. Знайдіть

сторонуAC​

Ответы на вопрос

Отвечает Танаков Кирилл.

Ответ:

10 см.

Пошаговое объяснение:

За теоремою Піфагора ВD=√(17²-8²)=√(289-64)=√225=15 cм.

СD=15-9=6 cм

АС=√(8²+6²)=√(64+36)=√100=10 см