Сума 2-го та 4-го членів арифметичної прогресії дорівнює 96. А сума 5-го та 7-го 18. Обчислити

перший член та різницю прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ева.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a2+a4=96

a5+a7=18

a3=48   a1+2d=48

a6=9     q1+5d=9

d=-13

a1=74