Допожіть вирішити рівняння, срочно!! 1) 15,57*x=0 2) x÷ (-8)=7 3) -x÷7/16=0 4) -4*(3x+5)=28

Балів даю не багато тому що їх в мене дуже мало

Ответы на вопрос

Отвечает Чехунова Светлана.
1) х=0
2) -1/8х=7
х=-56
3)х=0
4)3х+5=-7
3х=-7-5
3х=-12
х=-4