Обчисли значення виразу,використовуючи розподільний закон множення 4,7 •2,5+3,8•4,7-5,1•4,7


Ответы на вопрос

Отвечает Французова Евгения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,7 •2,5+3,8•4,7-5,1•4,7=4,7*(2,5+3,8-5,1)=4,7*1,2=5,64