У Марічки було 24 наліпки, аві сестри Христинки 18. Після того як Марічка віддала декілька штук

Христинці. наліnок у них стало порівну. Скільки наліпок віддала Марічка Христинці ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Якупов Руслан.

Ответ:

3 наклейки

Пошаговое объяснение:

х - количество наклеек которое отдала Маричка Кристинке

24 - х = 18 + х

-х - х = 18 - 24

-2х = -6

х = -6 : (-2)

х = 3

3 наклейки отдала Маричка Кристинке

Проверка:

24 - 3 = 21 (наклейка) - осталась у Марички

18 + 3 = 21 (наклейка) - стала у Кристинки

21 = 21

Отвечает Парфенчик Алиса.

Ответ:

Было 24

стало поровну (24+18)/2

осталось найти разницу

24-(24+18)/2=24-12-9=3 (наклеек) отдала

Пошаговое объяснение: