Основи рівнобічної трапеції 7 і 25 а висота 12 Знайти периметр


Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Артём.

Ответ:

Р=62 (ед)

Пошаговое объяснение:

а=25

b=7

h=12

P=?

X=(a-b) /2=(25-7)/2=9

c=корень (х^2+h^2)=корень (9^2+12^2)=

корень (81+144)=корень 225=15

Р=а+b+2×c=25+7+2×15=62 (eд)