складіть числовий вираз і знайдіть його значення:від різниці чисел (-9 1/2) і (-2 1/5) відняти суму

чисел 1 3/5 і (-9 1/2)​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

(-9 1/2 -(-2 1/5)) - (1 3/5 +(-9 1/2)) = (-9 1/2 + 2 1/5) - ( 1 3/5 - -9 1/2) = (-(9 5/10 - 2 2/10)) - (-(9 2/10 - 1 6/10))= -7 3/10 -(-

-(8 12/10 - 1 6/10))= -7 3/10 -(- 7 6/10)= 7 6/10 - 7 3/10=

= 3/10=0,3