Із двох селищ одночасно виїхали назустріч одне одному трактор і бричка з конем. Трактор рухався зі

швидкістю 9 км/ год а бричка 7 км/ год. Яка відстань між селищами якщо вони зустрілися за 2 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Даровских Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 действие: 9*2=18(км)- проехал трактор

2 действие: 7*2=14(км)- проехала бричка

3 действие: 14+18=32(км)-расстояние между селами