за 8 год роботи,перший трактор витрачає 56л пального,другий трактор витрачає за 1год на 1л менше

ніж перший.Скільки літрів пального витратить другий трактор за 6год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Саша.

Ответ:

56/8=7-використовує перший трактор за год

7-1=6л-використовує другий трактор за год

6*6=36л використає другий трактор за шість годин

Пошаговое объяснение: