автомобіль рухався 3год зі швидкістю 62,5 км/год і 2год зі швидкістю 65,2 км/год. Знайдіть середню

швидкість руху автомобіля ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лутфуллин Мансур.

Ответ:

63,58 км/год сер. швидкість руху автомобіля

Пошаговое объяснение:

3*62,5 = 187,5 км за 3 год

2*65,2 = 130,4 км за 2 год

187,5+130,4 = 317,9 км за весь шлях

3+2 = 5 всего годин

317,9 : 5 = 63,58 середня швидкість руху автомобіля