У одному ящику у два рази більше яблук, ніж удругому. Коли з першого ящика взяли 15

кілограмівдругий ящик, то в обох ящиках яблук сталояблук і переклали їх у порівну. Скільки яблук було в кожному ящикуспочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Назар.

Пошаговое объяснение:

1 — ?×2 > ніж у 2

2—?

якщо , у 1 ящ- х×2-15 , а другий- х+15

х+15= х×2-15

х-2х=-15-15

-х=-30

х=30

отже, у 1ящ- 60 , то у 2ящ- 30

відповідь: 1-60, 2-30 яблук