Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 85см, а один із катетів – 51см. Знайдіть площу

трикутника. Будь ласка розпишіть дано знайти в розв’язання

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Настя.

Ответ:

2890 см²

Пошаговое объяснение:

Дано: ΔАВС, ∠С=90°,  АВ=85 см;  ВС=51 см. S(АВС) - ?

АС=√(АВ²-ВС²)=√(7225-2601)=√4624=68 см.

S=1/2 * АС * ВС = 1/2 * 85 * 68 = 2890 см²