Знайдіть середнє арифметичне чисел: а) 6 і 8; 20 і 40; 13 і 17; 6) 8, 10 i 12; 100, 100 i 400; 15,

15 i 15; B) 1, 2, 4 i 5; 3,4,5 i 8; 10, 20, 30, 40 i 60; r) 0,8 i 1,2; 1,5 i 2,3; 0,2 i 0,6; A) 1,2, 1,5 i 2,1; 2,04, 3,06 i 4,08; 10,5,11,1 i 12.​

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенович Максим.

Ответ:

а) (6+8):2=7

(20+40):2= 30

(13+17):2= 15

б) (8+10+12):3=10

(100+100+400):3=200

Пошаговое объяснение: