Будь ласка підкажіть відповідь: Дякую дуже :) ;)Розв'яжіть рівнянняа) |1-2х|-7=8б) 12-|2-3х|=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Надя.

Ответ:

А) x1=-7, x2=8;

Б) х1=-5/3, х2=3.

Пошаговое объяснение:

А)

 |1 - 2x| - 7 = 8 \\  |1 - 2x| = 8 + 7 \\  | 1 - 2x| = 15 \\ 1 - 2x = 15 \\ 1 - 2x =  - 15 \\ x1 =  - 7 \\x2 = 8

Б)

12 -  |2 - 3x|  = 5 \\  -  |2 - 3x|  = 5 - 12 \\  -  |2 - 3x|  =  - 7  \\  |2 - 3x|  = 7 \\ 2 - 3x = 7 \\ 2 - 3x =  - 7 \\ x1 =  -  \frac{5}{3}  \\ x2 = 3