СРОЧНО ПОМОГИТЕЗнайти кути трикутника ,якщо вони пропорційні числам 2 , 3 і 5 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Саша.

Ответ:

36°, 54°, 90°

Пошаговое объяснение:

Позначимо кути трикутника як 2х, 3х та 5х тоді:

2х+3х+5х=180

10х=180

х=18

2*18=36°

3*18=54°

5*18=°90