на початку року в господині було 5 гусок, а на прикінці-у 7 разів більше.На скільки більше гусок

стало в кінці року,ніж було на початку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Умникова Анастасия.

Відповідь:

30

Покрокове пояснення:

7*5=35

35-5=30

Отвечает Шкурко Вікторія.

5×7 =35(г.) -стало в кінці року

35-5 =30(г.)

Відповідь: на 30 гусок більше стало в кінці року.