Рибалка о 10 годині вирушив на моторному човні проти течії річки, не подивившись у бензобак.

Через годину руху у нього скінчилось пальне й двигун вимкнувся. О котрій годині збентежений рибалка опиниться там, звідки він розпочав свій шлях, якщо швидкість його човна у стоячій воді 15 км/год, а швидкість течії 3 км/год Пожааааллллллуууйййййсссттттааааа

Ответы на вопрос

Отвечает Копач София.

Ответ:

4 год.

Пошаговое объяснение:

швидкість човна проти течії - 15-3=12км/год

за годину він пройшов - 12×1=12км

повернеться за: 12/3=4год.