Знайдіть середнє арифметичне чисел 28,7; 14,4 і 12,7


Ответы на вопрос

Отвечает Косьмина Полина.

Пошаговое объяснение:

(28+7):2=35:2=17.5

(14+4):2=9

(12+7):2=9.5