При якому значенні a рівняння 9²-12х+а=0 має один корінь?Знайдіть цей корінь.​


Ответы на вопрос

Отвечает Симашко Егор.
Не уверена в ответе но вроде нету кореней

Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:

9x^2-12x+a=0

Якщо D = 0, то рівняння має один корінь.

D=b^2-4ac=(-12)^2-4*9*c=0\\144-36c=0\\-36c=-144\\c=-144:(-36)\\c=4

Значить при c = 4 рівняння має один корінь.

Пошаговое объяснение: