При якому значенні a рівняння 2x^2 + 4x + a = 0 має один корінь. Знайдіть цей корінь.


Ответы на вопрос

Отвечает Ширяев Андрей.

Відповідь: a=2, x=-1

Покрокове пояснення:

Якщо D=0, рівняння має один корінь .

2x^2 + 4x + a = 0

D=16-4×2×a=0

8a=16

a=2

2x^2 + 4x + 2 = 0 |: 2

x^2+2x+1=0

(x+1)^2=0

x+1=0

x=-1

Або за формулою , х=-b/2a, де а,b cтарший та середній коеф.

х=-2/2=-1

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

Х=-1. Приравняем дискриминант нулю. См фото в.