Знайди суму, доданками якої є числа: обернене та протилежне числу 1,4 (срочно!!!)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабуев Соёл.

Ответ:

1,4 = 14/10       10/14 = 5/7 - обратное число

1,4 = -14/10 = - 7/5 - противоположное число

--------------------------------------------------------------------------------------

5/7 + (-7/5) = 5/7 - 7/5 = 25/35 - 49/35 = -24/35

Вiдповiдь: (-24/35) - сумма слагаемых.

1 0