Яке число треба відняти від числа 16 щоб отримана різниця відносилася до 10 так само як 9 до 15?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.

Ответ:

Отнять число 10

Пошаговое объяснение:

9 к 15- это 3 к 5, тогда

6 к 10- тоже 3 к 5

Отвечает Гизятов Артур.

Відповідь:

це число 10

Покрокове пояснення:

Доведемо це:   відношення 9/15=3/5

невідоме число буде Х ,тоді 16-Х/10=3/5        16-Х=6 Х=16-6=10

6/10=3/5