Власна швидкість катера 18,3 км/год, а швидкість течії - 1,8 км/год. Знайди шидкості катера за

течією і проти течії. Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатов Виталий.

Пошаговое объяснение:

1) 18,3+1,8=20,1 (км/год)- швидкість катера за течією.

2) 18,3-1,8=16,5 (км/год)- швидкість катера проти течії.

Відповідь: швидкість катера за течією 20,1 км/год, швидкість прости течії- 16,5 км/год