При якому значенні b один із коренів рівняння 2х2 + bх + 1 = 0 дорівнює -2 ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Терентьева Аня.

Ответ:

4,5

Пошаговое объяснение:

x=-2; 2x²+bx+1=0

2·(-2)²+b·(-2)+1=0

8-2b+1=0

2b=9

b=9/2

b=4,5