Варіант 1 1. (1 б)Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника з катетами 2✓3 см i2 см . ​


Ответы на вопрос

Отвечает Маисеенко Кирилл.

Ответ:

АВ=4 (см)

Объяснение:

Теорема Піфагора: у прямокутному трикутнику квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів, отже:

АВ=√АС²+СВ²=√(2√3)²+2²=√4*3+4=√16=4 (см)