Периметр квадрата дорівнює 28 см. Обчислити його площу


Ответы на вопрос

Отвечает Гулоян Карен.

Периметр квадрата:

P=4a.\\28=4a\\a=\frac{28}{4} =7 (CM).

Площа квадрата:

S=a^2=7^2=49(CM^2).