у магазин привезли 75 кг фруктів . Апельсини становили 0,15 маси всіх фруктів. Яка маса завезених

до магазину апельсинів

Ответы на вопрос

Отвечает Мулдатьянов Айдамир.

Ответ:

11,25 кг

Пошаговое объяснение:

75 : 100 * 15 = 0,75 * 15 = 11,25 кг