Решите плиз: На базі була 1 т апельсинів і мандаринів. Апельсини становили 99% маси цих фруктів.

Скільки кг апельсинів вивезли з бази, якщо їх залишилося 98% від залишку фруктів?

Ответы на вопрос

Отвечает Косточакова Динара.
1тонна=1000кг
найдем массу апельсин
(1000÷100)×99=990 кг.
вывезли з базы апельсин
99-98=1%
узнаем вес
(990÷100)×1=9.9 кг
ответ:9.9кг