У трьох кошиках разом 47 яблук. У другому кошику яблук на 2 кг більше, ніж у першому, а у

третьому утричі більше, ніж у першому. Скільки яблук у першо- му кошику? срочно ребят НУЖНО РЕШИТЬ УРАВНЕНИЕМ

Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Александра.

Ответ:

14, 16, 17

Пошаговое объяснение:

х+2+х+3+х=47

3х=5-47

3х=42

х=42:3

х=14 ( я. ) в першому кошику.

14+2=16 ( я. ) в другому кошику.

14+3=17 ( я. ) в третьому кошику.

Перевірка: 14+16+17=47 ✓