Знайдіть значення виразу : 3t-2y+7t+5y, якщо t-⅒,y-5


Ответы на вопрос

Отвечает Танасюк Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

3t-2y+7t+5y=10t+3y=10×1/10+3×5=1+15=16