СРОЧНО КР!!! 10 МИН!! ДАМ 40 1) яке з чисел є коренем рівняння 2х + 3 = 9 а) 1 б) 2 в) 3 г) 4 2)

розв'яжіть рівняння -10х + 5 = -5 3) знайдіть корінь рівняння 2х - 3 = 4х + 11 а) -7 б) -8 в) -9 г) -10 4) розв'яжіть рівняння 7х - 5 (2х+1) = 5х + 15

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Дарья.

Ответ:

1) В

2) х=1

3) А

4) -2,5

Пошаговое объяснение:

1)

2x + 3 = 9 \\ 2x = 9 - 3 \\ 2x = 6 \\ x = 6 \div  2\\ x = 3

2)

 - 10x + 5 =  - 5 \\  - 10 =  - 5 - 5 \\  - 10x =  - 1 0\\ x  = - 10 \div ( - 10) \\ x = 1

3)

2x - 3 = 4x + 11 \\ 2x - 3 - 4x = 11 \\  - 2x - 3 = 11 \\  - 2x = 11 + 3 \\  - 2x = 14 \\ x =14 \div ( - 2) \\ x =  - 7

4)

7x - 5(2x + 1) = 5x + 15 \\ 7x - 10x - 5 = 5x + 15 \\  - 3x - 5 = 5x + 15 \\  - 3x - 5 - 5x = 15 \\  - 8x - 5 = 15 \\  - 8x = 15  + 5 \\  - 8x = 20 \\ x = 2 0\div ( - 8) \\ x =  -  \frac{5}{2}  =  - 2 \frac{1}{2 }  =  - 2.5