Сума двох числел 4,2 причому одне з них у 5 разів більше від іншого.Знайти ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Чарекчян Денис.

Ответ:

1) 5x+x=4.2

2) 6x=4.2

3) x=4.2÷6

4) x=0,7

5) 5x= 0.7×5

6) 5x= 3.5

Ответ: 3.5 и 0.7