Відстань між містами Тернопіль і Одеса 660(км.) . Одночасно з цих міст на зустріч один одному

виїхали два автомобілі. Швидкість першого автомобіля 62км/год, другого 70км/год. Через скільки годин автомобілі зустрінуться Виконання для 4 класу Задача ШВИДШЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Яна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V = S/t

t = S/V  = 660 / 62+70 = 660/132 = 5 ч