Яке натуральне число записане дробом1) 13/1; 2) 10/2; 3) 90/30 Допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Pekarskaya Ekaterina.

Ответ: все

Пошаговое объяснение:

1) 13/1=13

2) 10/2=5

3) 90/30=3

Отвечает Гараева Дария.

Відповідь:  Щоб зрозуміти яке число записане дробом є натуральним потрібно чисельник дробу поділити на його знаменник отже:

Покрокове пояснення: 1 - 13 : 1 = 13

2 - 10  : 2 = 5   3 - 90 : 30 = 3

Всі числа є натуральними