Розв'яжіть задачу пожалуйста. Першого дня туристи пройшли 13, 3 км, другого-на 0,9км більше,

третього на 2,9км менше, ніж другого дня . Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Юля.

Відповідь:

Ок

Покрокове пояснення:

1д-13,3км

2д-на 0,9км більше першого

3д- на 2,9км менше другого

Розв'язання:

2д=13,3+0,9=14,2км

3д=14,2-2,9=11,3км

13,3+14,2+11,3=38,3км(за три дні)